Malowanie proszkowe ogrodzeń

DOŚWIADCZENIE i PRECYZJA

MALUJEMY PROSZKOWO
OGRODZENIA, BRAMY PRZESUWNE

Wykonujemy malowanie proszkowe ogrodzeń, bram przesuwnych , przęseł. Zapraszamy do nas. Pomożemy Ci dobrać kolor oraz jego wykończenie (np. pasujący do dachówki). Do dyspozycji mamy ponad 200 kolorów a niektóre z nich występują w wykończeniu drobna struktura (drobnoziarnisty papier ścierny) lub gruba struktura (skórka pomarańczy). Ta druga opcja doskonale sprawdza się, jeżeli chcemy ukryć niedoskonałości powierzchni spowodowane nierównym ocynkiem lub małe ślady po spawaniu. Jeżeli lubisz się wyróżniać wśród sąsiadów, to polecamy kilka kolorów, które zawierają w swoim składzie metaliczne drobinki, które pięknie połyskują w słońcu:-)
Jesteśmy w stanie pomalować bramę przesuwną o łącznej długości do 8 metrów! Malujemy ogrodzenia ze stali czarnej (wtedy zalecamy podkład epoxydowy, który dodatkowo chroni przed korozją), ze stali ocynkowanej ogniowo (należy przywieźć do nas elementy już oszlifowane), ze stali nierdzewnej (najlepiej szczotkowanej, żeby uzyskać przyczepność farby), ze stali ocynkowanej galwanicznie oraz z aluminium. Dysponujemy profesjonalnym przygotowaniem powierzchni, w celu uzyskania jak najlepszej przyczepności farby. Nie pomijamy żadnych procesów. Szczycimy się bardzo dobrą jakością powłoki.

ZAPYTANIA OFERTOWE
669 242 110
biuro@maleks.net.pl

KONTAKT MAILOWY
795 712 012

Miasta, które obsługujemy:

EKOLOGICZNE PROCES
MALOWANIA

Malowanie proszkowe w przeciwieństwie do malowania na mokro jest procesem ekologicznym. Nie występują tu rozpuszczalniki ani żadne szkodliwe substancje. Farby nie posiadają w swoim składzie żadnych substancji, które mają negatywny wpływ na ludzi, zwierzęta czy środowisko. Malowanie proszkowe nie powoduje uwalniania się do środowiska lotnych związków, co zapobiega zanieczyszczaniu środowiska. Farby proszkowe posiadają atesty, które umożliwiają ich kontakt z żywnością i wodą.

NOWOCZESNA
TECHNOLOGIA

  • fosforanowanie cynkowe stali
  • pasywacja tytanowa aluminium
  • usuwanie chemiczne farb
  • polimeryzacja
  • Malowanie elementów w wielu kolorach (duokolor)
  • Wymiar pieca 8m długości x 2,35 wysokość x 1,35m szerokość